• sns01
  • sns06
  • sns03
Od 2012 |Osigurajte prilagođena industrijska računala za globalne klijente!
TVRTKA- MOGUĆNOST POSLA

Mogućnosti zapošljavanja

IESPTECH Mogućnosti zapošljavanja

IESPTECH je vodeći međunarodni dobavljač ugrađenih rješenja, nudimo prilagođena industrijska računala za globalne klijente.Imamo sljedeće mogućnosti zapošljavanja, dobrodošli da nam se pridružite.

ai_1

Inženjer tehničke prodaje

Shenzhen|Prodaja |Puno radno vrijeme |5 ljudi

Opis posla

■ Glavna područja odgovornosti
■ Identificirajte i uspostavite novi posao
■ Razvijte i upravljajte novim prodajnim računom i ključnim računom
■ Upravljajte tokovom mogućnosti kako biste maksimalno povećali stopu konverzije prodaje
■ Pripremite ponude, prijedloge i ponude
■ Razvijte i izvršite godišnji cilj prodaje i marketinški plan
■ Uspostavite i održavajte visoku razinu zadovoljstva kupaca
■ Osigurajte tržišne podatke o novim tržištima, proizvodima i konkurenciji
■ Budite lider i uzor u timskom radu, kvaliteti, osjećaju hitnosti te predanosti radu i prilagodbi promjenama.
■ Pregovarajte o ugovorima, odredbama i uvjetima
■ Pregledajte troškove i učinak prodaje
■ Prisustvovanje trgovačkim izložbama, konferencijama i sastancima

Zahtjevi

  • (1) Najmanje 3 godine iskustva u prodaji u industrijama povezanim s IT-om, po mogućnosti u PC/IPC industriji;
  • (2) Upoznat s proizvodima i tržištima u IPC/PC industriji, s iskustvom u analizi tržišne industrije;
  • (3) Sveučilišni prvostupnik računalnog inženjerstva ili elektronike i elektrotehnike
  • (4) Dobar strani jezik.(Stranci imaju prednost)

Šangaj|AE |Puno radno vrijeme |2 osobe

Opis posla

■ Odgovoran za ranu procjenu uzoraka, praćenje napretka i održavanje visoke razine zadovoljstva kupaca;
■ I biti u mogućnosti pružiti vlastite uvide i proaktivno pokretati pozadinske resurse za brzo rješavanje problema;
■ Odgovoran za tehničku podršku tijekom prodaje, pružanje analize i rješenja na licu mjesta.
■ Prisustvovanje trgovačkim izložbama, konferencijama i sastancima.

pridružiti se3

Zahtjevi

  • (3) Sveučilišni prvostupnik računalnog inženjerstva ili elektronike i elektrotehnike;
  • (4) Dobar strani jezik.(Prednost imaju stranci).